Event UNIQA v Samechově

Mezi projekty marketingové a reklamní agentury společnosti LOGIK patří i eventy. V polovině října jsme již počtvrté připravili 
akci pro nejúspěšnější obchodní poradce 
a vedoucí generálních agentur UNIQA 
pojišťovny – takzvaný V.I.P. Club. Příprava setkání V.I.P. Clubu začíná již na jaře, kdy je nutné najít a zabezpečit vhodný objekt pro konání.

Klient na začátku určí lokalitu a specifikuje klíčové požadavky a na nás je vytipovat několik vhodných objektů, které jsou schopny plně zabezpečit průběh akce v dostatečné kvalitě: ubytovací kapacita a její kvalita, vhodné konferenční místnosti, atraktivní okolí s možností nabídky doprovodných aktivit pro suchou i mokrou variantu, samozřejmě dobré jídlo v příjemném prostředí a v neposlední řadě schopnost a ochota hotelu poskytnout bezproblémový a rychlý servis v průběhu celé akce.

UNIQA, kam se podíváte

Za místo konání letošního V.I.P. Clubu pojišťovny UNIQA bylo zvoleno okolí Prahy. U vytipovaných objektů jsme osobně ověřili jejich způsobilost a následně vybrali shortlist pěti míst, který jsme předložili klientovi s doporučeními, proč jsou pro jeho účel nejvhodnější. Díky tomu jsme se mohli zaručit za bezproblémový průběh akce.
Konečná volba padla na kongresové centrum Samechov, které se nachází nedaleko města Sázavy v malebném Posázaví.

Pro bezproblémový příjezd účastníků byl stejně jako každý rok připraven funkční navigační systém od všech hlavních tahů, tak aby i příjezd byl komfortní. V rámci celého hotelového komplexu byl připraven vkusně zvolený, ale výrazný branding, počínaje bannery na parkovišti přes vytvoření „UNIQA infopointu v recepci“, kompletní vyzdobení konferenčních místností až po využití vlaječek jako napichovátek na občerstvení v průběhu celého konání akce.

Vzdělávání i zábava

Klíčovým dnem každoroční akce je pátek. V průběhu dopoledne probíhají pracovní workshopy účastníků a v odpoledních hodinách společný program. V letošním roce jsme pro účastníky domluvili individuální prohlídku nádherného gotického hradu Český Šternberk i s následným občerstvením v hradní restauraci. Na hrad, který je od Samechova vzdálen více než 20 km, dopravil účastníky akce objednaný autobus.

V podvečerních hodinách mohli účastníci využít širokou škálu připravených outdoorových i indoorových aktivit. Pro relaxaci pak byla určena relaxační masáž celého těla pro všechny zájemce. Večer proběhl v místní restauraci pečlivě navržený a připravený raut, který stimuloval chuťové pohárky i vizuální receptory všech účastníků akce.

Při sobotním odjezdu dostali všichni účastníci malý dárek, kterým letos byly oříšky v medu s unikátní etiketou V.I.P. Clubu 2015. Z reakcí účastníků bylo patrné, že stejně jako minulé ročníky se i tento přes nepřízeň počasí vydařil. Hlavní cíl akce byl splněn – spokojenost nejen prodejců, ale i vedení pojišťovny UNIQA. A už nyní se můžeme těšit na další ročník…

Slovo klienta

„Společnost LOGIK, se kterou rádi spolupracujeme nejen při zajištění eventů, při realizaci letošního V.I.P. Clubu opětovně prokázala vysokou úroveň pochopení našich potřeb, dokonalou preciznost a perfektní organizační schopnosti. 
Výsledkem byla, stejně jako v minulých letech, bezproblémová realizace 
letošní akce. Ta byla zážitkem a mimořádným zpestřením všedních dnů snad pro všechny účastníky…“
Šárka Urbanová, event manager pojišťovny UNIQA

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat