LOGIK navrhl pro Equa bank reklamní tramvaj

Už několik týdnů vozí Prahou cestující tramvaj 15T For City v barvách společnosti Equa bank s motivy probíhající jarní pohádkové kampaně. Grafický návrh a přípravu dat pro výrobu zajistil LOGIK.

Pražské tramvaje jsou pro celovozovou reklamu využívány pravidelně. Tentokrát se vůbec poprvé stala reklamním nosičem s celopolepem nejmodernější tramvaj 15T. Reklamnímu sdělení na tramvaji je během dne vystaveno mnoho cestujících v nejexponovanějších částech města. V případě Equa bank navíc tramvaj na vybraných linkách jezdí kolem poboček.

EBtramREALIZACE_s800px

Úspěšná televizní reklamní kampaň Equa bank staví na hlavu tradiční pohádková klišé a patří k tomu nejlepšímu, co jarní televizní sezona přinesla. Equa bank byla prvním zadavatelem reklamy, který využil nejmodernější pražskou tramvajovou souprava 15T jako nosič ve formě celopolepu. Pro jeho grafický návrh si na základě dobré spolupráce z předchozích let vybrala společnost LOGIK.

V reklamně se snoubí příkladná implementace prvků grafického manuálu zadavatele společně se silným vymezením se oprotikonkurenci. Komunikaci značky je během dne vystaveno mnoho cestujících v nejexponovanějších částech Prahy. Tramvaj mohou pražští cestující zahlédnout na některé z linek 3, 5 a 17, na kterých souprava rotuje.

Díky sdružení souvisejících služeb pod jednou střechou může společnost LOGIK nabídnout klientům k produktům tiskárny mnohem víc v rámci řešení marketingových a obchodních potřeb. Naši klien mají kromě grafického a designového studia k dispozici nejen oddělení konstrukce obalů a prostředků pro podporu prodeje, ale také komplexní služby marketingové a reklamní agentury, stejně jako logistické zázemí.

EBtramPOLEP_s800px

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat