Oddělení konstrukce: kreativní jádro

V rámci výrobního procesu prvků in-store komunikace patří k nejdůležitějším zastávkám oddělení konstrukce. Na základě definovaných bodů navrhne řešení tak, aby bylo unikátní, funkční a samozřejmě také cenově efektivní.

Na kreativitu při realizaci zakázek pro naše klienty klademe ve společnosti LOGIK důraz stejně jako na kvalitní zpracování. I proto je součástí tvůrčího procesu oddělení designu a konstrukce. A vězte, že jeho práce vypadá jako čáry!

Co dělají?

Oddělení designu a konstrukce se hodí hned z několika důvodů. Často přijde klient s obecnou představou, jak by měl jeho prvek in-store komunikace vypadat, a zde se dozví, zda je vůbec jeho představu technicky a technologicky možné vyrobit. Případně jejeho představa jen velmi obecná a konstruktéři dokážou z jeho idejí vyjít a navrhnout již konkrétní použitelné nástroje - stojany, displeje nebo obaly. Cokoliv, coje potřeba. A v neposlední řadě naši konstruktéři připravují podklady pro kalkulaci a výrobu. Na základě jejich výkresů mohou v kalkulaci spočítat náklady na každou realizaci, mohou se vyrobit raznice pro výsek, a zakázka se tak může začít vyrábět.

Zázraky na počkání...

Vlastní konstrukční oddělení ve spojení s moderním výrobním parkem má ještě další nespornou výhodu. Návrh designu je jedna věc, ale na obrazovce počítače ve 3D modelu nebo, nedej bože, jen v křivkách výsekové raznice se poměrně těžko odhaduje, jak bude stojan vypadat v životní velikosti.
Naši konstruktéři stojan navrhnou včetně optimálního materiálu, pomocí frézek ihned vyřežou z archu, poskládají a slepí, doplní příslušenství a bílá maketa je ihned připravena pro klienta. Případně je díky zpracování na našem novém stroji Durst samozřejmě možné vyrobit i potištěnou verzi.
A díky tomu naplňujeme naše firemní heslo Chtějte víc od své tiskárny.

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat