Naši partneři

Heidelberg-Logo_large
Společnost Heidelberg byla založena v roce 1850 a po celé jedno a půl století je průkopníkem a trvalým partnerem polygrafického průmyslu. Stroje se značkou Heidelberg vždy patřily a patří k absolutní špičce na světových trzích, a to zejména díky dokonalému dílenskému zpracování a technickým inovacím, které s perfektním servisním zázemím přinášejí zákazníkovi vysokou produktivitu a spolehlivost.
Xerox-Logo
Společnost Xerox je jedničkou v oblasti produkčních systémů s komplexním sortimentem softwaru, který je hlavní přidanou hodnotou této společnosti. Spolehlivost a profesionalita Xeroxu nám umožňuje garantovat realizaci i těch nejnáročnějších úloh v oblasti digitálního tisku a personalizace tiskovin.
BOBST_logo
Bobst patří k celosvětově nejvýznamnějším dodavatelům zpracovatelských strojů na výrobu obalů. Svoji činnost soustřeďuje do tří hlavních oborů, ve kterých dodává zařízení několika samostatných výrobních značek. Pro všechna strojní zařízení společnosti Bobst je typická prvotřídní kvalita dodávaných strojů, jejich dlouhá životnost a především schopnost zajišťování produkce obalů v maximální možné dosažitelné kvalitě, které je dosahováno pomocí řady pomocných kontrolních zařízení, jež jsou instalována většinou in-line na výrobních linkách.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat