Portfolio Kategorie: Reference

Donuty na sněhu

Pro segment donutů jsme v letošní zimě připravili a kompletně realizovali sérii eventů napříč lyžařskými středisky v České republice. Cílem projektu bylo atraktivním a nenásilným způsobem seznámit návštěvníky lyžařských středisek s konceptem donutů společnosti La Lorraine a podpořit obrat partnerských prodejen této společnosti. [pdf-embedder url="http://www.log.cz/wp-content/uploads/2017/04/CZ_Donuts_w070417.pdf"] Stáhnout PDF (9 MB)
Text

Vánoce v balení Nivea

Pro značku Nivea jsme vyvinuli, graficky zpracovali a realizovali dvě sady dárkových vánočních balení, které zadavatel využil jako komplementární balíček, který oslovil cílovou skupinu zákazníků jak z okruhu žen, tak z okruhu mužů. Speciální projekt tak ještě více prohloubil naši spolupráci s jedním z lídrů na dermatologickém trhu. [pdf-embedder url="http://www.log.cz/wp-content/uploads/2017/02/CZ_Nivea_k310117.pdf"] Stáhnout PDF (3 MB)
Text

Prémiové obaly Rumako

Projekt vývoje a realizace obalů z hladké lepenky pro řadu exkluzivních rumů potvrdil, že i z tohoto materiálu lze připravit prémiově vypadající obaly, které využívají synergii netradičního konstrukčního řešení, silné grafiky a dokonalých tiskařských možností, které naše společnost nabízí. [pdf-embedder url="http://www.log.cz/wp-content/uploads/2017/02/CZ_Rumako_k310117.pdf"] Stáhnout PDF (1 MB)
Text

Direct mailing umíme

Direct mailing s vnímanou přidanou hodnotou představuje pro nás i naše zákazníky způsob, jak zajímavou cestou oslovit široké spektrum příjemců s optimálními náklady. Atraktivní nápad, kompletní přípravu, realizaci ve špičkovém provedení můžeme zajistit i pro vaše marketingové záměry. [pdf-embedder url="http://www.log.cz/wp-content/uploads/2017/02/CZ_directmail_k310117.pdf"] Stáhnout PDF (2 MB)
Text

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat