Konstrukce

Uvědomujeme si význam komunikace v místě prodeje na nákupní rozhodování zákazníka. Významnou konkurenční výhodou naší společnosti je vlastní kreativní oddělení pro vývoj obalového řešení a nástrojů podpory prodeje (POP/POS materiálů). Na základě požadavků klienta, charakteristiky daného produktu a našich bohatých zkušeností připravíme optimální řešení obalů, POP/POS materiálů pro FMCG trh i speciální segmenty s luxusním zbožím.

V oblasti vývoje obalů navrhneme optimální řešení primárního obalu, který vychází z požadavků zákazníka na jeho vzhled, maximálně podpoří benefity daného výrobku, využije moderní design, plnohodnotně ochrání výrobek a zároveň splní požadavky na snadnou manipulaci a skladování. Vzhledem k rozměru a váze výrobku a projektovanému způsobu užití obalu navrhneme optimální materiál pro jeho výrobu. Otestujeme funkčnost, připravíme 3D model obalu a maketu, kterou lze reálně testovat.

Na základě vývoje primárního obalu připravíme optimální sekundární balení, které navrhneme v souladu s požadavky klienta na počet výrobků v balení, případně na jeho funkční a snadné užití v rámci podpory prodeje (displej boxy). Pro účely reklamních kampaní navrhneme ideální řešení v oblasti promo, skupinových nebo komplementárních balení (cross promotion aktivity).

Máme zkušenosti s vývojem funkčních prvků podpory prodeje napříč všemi trhy. V rámci reklamních kampaní navrhneme konstrukční i designové řešení uceleného regálového brandingu, mimoregálového značení, navigace i venkovních prvků reklamy.

construction