Chcete víc od své tiskárny? Umíme také exkluzivní šperky.

Že dokážeme navrhnout a realizovat cokoliv ze světa tisku, to už určitě víte. Umíme ale mnohem víc. Před několika týdny jsme kompletně přivedli na trh novou ambiciózní značku WITH U. Jedná se o unikátní koncept šperků s otisky prstů, vlasy zalitými do pryskyřice nebo luxusní solitéry s osobními diamanty.

Filozofie šperků WITH U vychází z přesvědčení, že každý z nás je originál a přesně takový si zaslouží i šperk. Ryze osobní, unikátní a takový, který nevlastní žádný jiný člověk na světě. Kromě toho, že šperky dokážeme díky českým šperkařským mistrům vyrobit a připravit pro zákazníky od A do Z, zvládneme i vše ostatní, co vybudování nové silné značky provází.

Na začátku bylo logo. Bylo třeba vypracovat korporátní identitu značky. Šperky bylo potřeba nafotit a fotky vyretušovat. Bylo potřeba navrhnout a rozpracovat tvář značky, vytvořit atraktivní web a lákavý katalog v tištěné i elektronické verzi. Na řadu pak přišla vstupní komunikační kampaň, převážně v podobě online bannerů s pečlivě vybranou cílovou skupinou, PR článků na vybraných portálech a kampaní na Facebooku a Instagramu. Ano, to všechno v LOGIKu umíme. Podívejte se na www.withu.cz

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat