LOGIK se stal členem POPAI

V Praze, 1. října 2015 - Společnost LOGIK se v těchto dnech stala členem prestižního klubu výrobců prostředků pro podporu prodeje, oborové asociace POPAI CE. Potvrzuje tak stoupající význam prostředků in-store komunikace ve svém výrobním programu.
Společnost LOGIK, s.r.o. patří mezi největší polygrafické závody ve střední a východní Evropě. Na trhu působí již od roku 1999 a zaměřuje se na konvenční tiskařskou a knihařskou výrobu. Součástí výrobního programu jsou i nástroje pro podporu prodeje z hladké a vlnité lepenky. Mezi stěžejní výrobky společnosti LOGIK, s.r.o. patří produktové obaly včetně speciálních promo balení, podlahové stojany a displeje nebo doplňkové prvky komunikace v místě prodeje. Výroba probíhá na vlastních špičkových strojích s důrazem na maximální kvalitu a rychlé termíny dodání. „Právě prostředky in-store komunikace a produktové obaly, vyrobené z papíru, hladké i vlnité lepenky patří k rostoucím segmentům v našem výrobním programu díky investicím do technologického vybavení v posledních letech,“ říká Václav Loubek, marketing manager společnosti LOGIK.

Součástí služeb společnosti LOGIK, s.r.o. jsou i marketingová a reklamní agentura, oddělení konstrukce a designu prvků podpory prodeje, a logistické služby. Právě komplexní služby, které zajistí klientům správný výběr vhodných a účinných nástrojů, jejich unikátní zpracování při zachování cenové efektivity a design, sledující cíle konkrétní kampaně, tvoří přidanou hodnotu, která zákazníkům přináší optimální řešení konkrétních požadavků a cílů.

Středoevropská pobočka POPAI  je jednou z úspěšně fungujících poboček světové sítě POPAI. V současnosti její členská základna představuje 75 členů – předních společností z různých oblastí oboru komunikace v prodejních místech.

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat