LOGIK v Počernicích dostane dvě velkoplošná loga

Výrobní závod společnosti LOGIK v pražských Horních Počernicích, zaměřený především na kartonáž, se dočká nového označení. Stávající šedá fasáda totiž kolemjedoucím nijak nenaznačuje, co se za ní skrývá. A to je škoda, jelikož návštěva hornopočernické haly zanechá v každém silný dojem.

Proto padlo rozhodnutí o umístění velkoplošného světelného loga LOGIK Print & Postpress o rozměrech 7x3 metrů, přičemž hala bude označena ještě logem vlastníka celého areálu. Svazu českomoravských výrobních družstev (SČMVD), se stejnými rozměry.

Obě loga budou prosvětlena dnes tolik moderní a hlavně úspornou LED technologií, což zajistí nerušící osvětlení. Zdroje světla budou ukryty v konstrukci jednotlivých písmen, která vytvoří halo efekt a zvýraznění nápisu bez nutnosti použít přímé osvětlení, které by mohlo oslňovat řidiče na přilehlé komunikaci.

Jednotlivá písmena budou vyrobena z plechu v provedení s plným čelem tak, aby světlo procházelo skutečně jen ze zadní strany. Co se týká technologie výroby písmen a osvětlení, vybírali jsme z několika návrhů od hliníkového profilu s napnutou potištěnou plachtou přes vyfrézovaná písmena právě až po vítěznou technologii, která nakonec na hale najde své místo.

A kdy že to bude? V současné době dobíhá stavební řízení, předpokládaný termín pro vlastní instalaci je přelom roku.

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat