Stojany Kingswood: výzva splněna, léto může začít

Občas se v práci setkáme s opravdovou výzvou, a to je pak třeba vyhrnout si rukávy, napnout všechny síly i důmysl a postavit se jí čelem. Přesně takovou výzvou letos byla tvorba stojanu pro Plzeňský prazdroj, na kterém se po celé léto budou hrdě vyjímat plechovky lahodného jablečného nápoje Kingswood.

Kartonový podlahový stojan pro akční komunikaci prémiového cideru je atypický a zcela se vymyká konvenčním řešením. Jeho tvar má evokovat kmen stromu, na kterém jsou přichyceny police ve tvaru půlkruhu.

V LOGIKu jsme měli výrobu stojanu Kingswood na starosti kompletně, a tak bylo třeba jej vymyslet, pečlivě otestovat nosnost a stabilitu, a nakonec opatřit kvalitní grafikou. Teprve poté jsme stojany Kingswood zadali do výroby. V našich dílnách vznikl veškerý náklad těchto originálních nosičů, které budete moci po celé léto potkávat na prodejních plochách řetězců s rychloobrátkovým spotřebním zbožím.

Cílem stojanu Kingswood z dílny společnosti LOGIK je přitáhnout prvotní pozornost zákazníků k prémiovému jablečnému cideru, který evokuje přírodu, léto a osvěžení tak, aby se k němu po dobré zkušenosti opětovně vracel.

Komentáře jsou uzavřené