V LOGIKu vznikl originální obal Kingdom Come: Deliverance

Na podobě této celosvětově úspěšné počítačové hry od české společnosti Warhorse Studios jsme se podíleli i my v LOGIKu. Jedna z největších událostí poslední doby v oblasti počítačových her se zrodila v České republice a velmi brzy si podmanila prakticky celý svět. Kingdom Come: Deliverance je oblíbená, chytrá a atraktivní. K dostání je i ve speciální limitované edici. A ta je už na první pohled naprosto originální. Velmi nás těší, že na tom máme svůj velký podíl. Jak je to možné? Konstrukci obalu limitované edice Kingdom Come: Deliverance jsme navrhovali a následně vyráběli právě u nás.

Grafiku si klient dodal sám, vše ostatní, co se konstrukce obalu limitované edice Kingdom Come: Deliverance týče, jsme si vzali na svá bedra my. V našem vysočanském provozu jsme strávili dlouhé dny potiskem, výsekem a skládáním pomocí naší nejlepší technologie a nejzkušenějších odborníků.

Výsledkem je poměrně složitá, členitá, ale kvalitní a propracovaná krabice, kterou klient následně rozeslal do celého světa. Konstrukce obalu hry Kingdom Come: Deliverance splňuje vysoké nároky na kvalitu zpracování tak, jak si produkt žádal.

A vzhledem k celosvětové oblibě, kterou si česká hra získala, to vypadá, že vzniknou i další díly. Spolupráce s Warhorse Studios byla velmi příjemná, a tak věříme, že se budeme moci postarat i o konstrukci obalů případného pokračování této počítačové hry.

Komentáře jsou uzavřené