Získali jsme dvě první místa v soutěži Hvězda 3D Reklamy 2018

I v tom letošním roce jsme získali ocenění v prestižní soutěži Hvězda 3D reklamy. Tentokrát uspěl adventní kalendáře Nivea v kategorii Tailor Made a projekt snack.ink v kategorii 3DR. Oba projekty získaly ve svých kategoriích první místo.

Projekt snack.ink

V srpnu loňského roku jsme realizovali selfpromo kampaň zaměřenou na úzký okruh FMCG zákazníků na území Prahy a středních Čech. Cílem kampaně bylo oslovit firemní rozhodovatele v oblasti marketingu a ukázat jim, že pro ně můžeme být zajímavým partnerem i při vytváření konceptů pro uvádění nových produktů na trh a pro jejich zalistování do obchodních řetězců. Připravili jsme atraktivní dárkový kufřík/svačinový set, který obsahoval 2 energy drinky se shrink sleeve a 2 donuty s polevou – vše v našich firemních barvách. Set doplňovaly papírové sluneční brýle jako komplementární dárek, který příjemce vybízel zajít na terasu a užít si s kolegou nebo kolegyní tento dárek naplno. Projekt byl mimořádně náročný zejména z logistického hlediska. Donuty společně s energy drinky byly až do poslední chvíle uskladněny v pronajatém chladicím boxu, ze kterého je kurýr odvážel přímo do místa určení. Příjemce tak dostal svačinu vychlazenou a vhodnou k okamžité spotřebě. Dárek příjemce zaujal a v řadě případů překvapil. Projekt byl u některých zákazníků impulsem k oslovení naší společnosti při vývoji nových kampaní v oblasti podpory prodeje a adresného mailingu.

Adventní kalendář Nivea

Pro předvánoční období roku 2017 jsme pro společnost Beiersdorf a její vlajkovou loď Nivea kompletně navrhli a vyrobili adventní kalendář. Netradiční pojetí v sobě kombinuje produkty velmi oblíbené značky s atraktivními odměnami vyrobenými z papíru. Cílem projektu bylo nabídnout příznivcům značky Nivea produkt, který jim zpříjemní předvánoční období a každý den nabídne nové překvapení spojené se značkou. 17 z 24 polí kalendáře tvoří produkty Nivea. Pro zbylých 8 polí jsme navrhli elegantní vánoční ozdoby, magnetickou záložku do knihy, antistresové omalovánky a jmenovky využitelné přímo pod vánočním stromečkem. Pro adventní kalendář jsme vyvinuli a realizovali poměrně složitý blistr pro umístění a aretování různorodých produktů a odměn. V rámci tohoto projektu jsme zajišťovali výrobu blistrů, konstrukční vývoj kalendáře, návrh grafiky a papírových komponent i kompletní tisk kalendáře. Projekt překonal očekávání zákazníka. Stal se atraktivním a žádaným produktem na předvánočním trhu a inspirací pro letošní ročník, kdy realizujeme novou verzi adventního kalendáře pro zákazníky napříč celou Evropou.

Komentáře jsou uzavřené

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat