LOGIK sportuje

BORCI Z LOGIKu

V roce 2018 se tým složený z členů obchodního oddělení pod názvem Borci z LOGIKu zúčastnil oblíbené bowlingové ligy 10. liga Xbowling Strašnice. Poslední hrací kolo bylo naplánováno na 29. května a naši reprezentanti bojovali dokonce o nejvyšší příčky. 

Nakonec z jejich celosezonní snahy vyšlo velmi pěkné bramborové umístění, k čemuž jim z celého srdce gratulujeme. Věříme, že v 11. ročníku bowlingové ligy dosáhnou na stupně vítězů.

Zleva doprava: Tony, Andy, Gustík, Pavel

Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

LOGIK sportuje

KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

Začátkem listopadu 2020 se uskutečnila sportovní teambuildingová akce RUN FOR LOGIK, která…

více ›

DO PRÁCE NA KOLE

LOGIK sportuje

DO PRÁCE NA KOLE

U nás v LOGIKu vynikáme nejen v týmových sportech, ale najdeme mezi sebou i skvělé individuální…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP