Unikátní pivo se rodí v Plzni, časopis Tuplák vzniká v LOGIKu

časopisy

Unikátní pivo se rodí v Plzni, časopis Tuplák vzniká v LOGIKu

Plzeňské pivo je jedním z českých národních pokladů a po celém světě najdeme miliony milovníků tohoto výjimečného moku. Jak unikátní je zlatavá tekutina z Plzně, tak jedinečný je i časopis Tuplák, který Plzeňský Prazdroj pravidelně vydává. Nesmírně nás těší, že si vedení této významné české firmy zvolilo za výrobce svého firemního časopisu právě společnost LOGIK. 

Stejně jako dalším firemním časopisům, tak i výrobě Tupláku věnujeme v LOGIKu mimořádnou pozornost. Během spolupráce jsme dokázali, že se umíme postarat o kompletní realizaci vydání časopisu. Nejde jen o samotný tisk, ale i předtiskovou úpravu, úpravu fotografií, sazbu a následnou kompletní distribuci. V Plzeňském Prazdroji měli už nesčetněkrát možnost přesvědčit se, že jsme spolehliví, dodržujeme termíny a svou práci opravdu umíme.

Nejlepší pivo si zaslouží nejvyšší kvalitu

Pro výrobu firemního časopisu Tuplák používáme kvalitní 100gramový ofsetový papír. Co se formátu týče, po složení má přední strana rozměr 210 × 297 milimetrů, rozložený formát je A2. Knihařské zpracování zahrnuje pečlivý ořez, snášení a falcování dle dané makety. Náklad časopisu Tuplák činí 1 100 kusů a každý z nich je samostaně zabalen do fólie s etiketou a adresou a následně distribuován. 

S láskou vyrábí pivo i časopis

Když si Tuplák rozbalíte, najdete v něm většinou 10–12 stran čtení. Obsah není tvořen externími redaktory, ale přímo samotnými zaměstnanci Plzeňského Prazdroje, kteří dodávají jak texty, tak fotografie. 

Články vznikají pod rukama zaměstnanců nejen v Plzni, ale také v ostatních pobočkách Plzeňského Prazdroje, například ve Velkých Popovicích, Nošovicích nebo Praze. A nově se do tvorby obsahu zapojili také zaměstnanci Plzeňského Prazdroje Slovensko. První číslo mezinárodního Tupláku vyšlo v září 2018 a od té doby jej připravujeme a vyrábíme pravidelně každé dva měsíce.

Plzeňský Prazdroj je jedna z nejvýznamnějších českých společností, která do světa vyváží nejen prvotřídní pivo, ale i českou pivní kulturu. Mezi jeho další značky kromě ikonické „plzně“ patří i Gambrinus, Kozel, Radegast, Birell, Excelent, Frisco, Kingswood, Master, Kopparberg, Klasik a Primus.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


NEZÁVISLÁ ŽURNALISTIKA V NEJVYŠŠÍ TIŠTĚNÉ KVALITĚ

časopisy, tiskárna

NEZÁVISLÁ ŽURNALISTIKA V NEJVYŠŠÍ TIŠTĚNÉ KVALITĚ

Od roku 2015 pracuje skupina respektovaných českých žurnalistů na obsahu časopisu Neovlivní.…

více ›

KATALOGY

katalogy, nabízíme

KATALOGY

Katalogy patří mezi nejpoužívanější nástroje prezentace produktové nabídky i v …

více ›

LETÁKY

letáky, zásilky, nabízíme, ofsetový a digitální tisk

LETÁKY

Základní nástroj neadresné komunikace se zákazníky. Vyrábíme letáky pro nejrůznější…

více ›

Současné umění s časopisem ArtLover

časopisy

Současné umění s časopisem ArtLover

Poslední číslo časopisu ArtLover, který vydává OPTIO CZ pro DSC Gallery, bylo tištěno v režii…

více ›

VYTISKLI JSME CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ POSLOUCHÁME OČIMA

kalendáře, blog

VYTISKLI JSME CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ POSLOUCHÁME OČIMA

Protože víme, že nezištně pomáhat je důležité, letos na podzim jsme vytiskli kalendář POSLOUCHÁME…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP