Heidelberg Speedmaster CD 102

ofsetový a digitální tisk, tiskový stroj

Heidelberg Speedmaster CD 102

Hned tři stroje v tiskárně LOGIK pocházejí z německého univerzitního města Heidelberg, jehož název nese i tradiční výrobce ofsetových tiskáren. Všechny tři patří do rodiny Speedmaster CD 102 a pro naše zákazníky tisknou až do formátu B1.

Mít tři zástupce v nejpoužívanějším „bé jedničkovém“ formátu přináší mnoho nesporných výhod

Kromě neuvěřitelné produktivity (dohromady až 45 000 archů za hodinu) je pro naše zákazníky důležitá i zastupitelnost. Zkrátka, nerozhází nás ani odstávka jednoho ze strojů. Představte si stejnou situaci v tiskárně, která disponuje jediným exemplářem, na kterém má zrovna probíhat výroba vaší zakázky. 

Ve společnosti LOGIK nepředstavuje případná neočekávaná událost problém. Aktuální zakázka se prostě přesune na nejbližší volnou technologii. Sestava tří heidelbergů nám umožňuje také pružně reagovat na potřeby zákazníků a využít dostupnou kapacitu pro rychlou a flexibilní výrobu zakázek.

Heidelberg Speedmaster CD 102 patří mezi nejmodernější technologie pro tisk plochého ofsetu na trhu. Co dělá?

Historie řady plochých ofsetových strojů Speedmaster CD sahá až do osmdesátých let. Zkratka CD původně značila Carton Druck, tedy stroje specializované na potisk lepenky. Dnes už to úplně neplatí, řada CD se stala spíše synonymem pro univerzální vysoce výkonný stroj pro potisk nejrůznějších materiálů, včetně zmíněného kartonu.

Řada Speedmaster CD má dvojnásobně velké přítlačné válce a trojnásobnou velikost posunovacího bubnu, než je u podobných strojů obvyklé. To má za následek menší zatížení přesunovaného materiálu všech gramáží, a dává tak menší prostor chybám a nepovedeným výstupům.

Heidelbergy ve společnosti LOGIK fungují jako univerzální víceúčelové stroje pro nejrůznější typy zakázek. Schopnost potiskovat nejrůznější materiály a gramáže až do tloušťky 1 mm zaručuje bezproblémovou výrobu velkosériových tiskovin, včetně katalogů nebo obalů.

Nejnižší náklady na nejvyšší náklady

Série Heidelberg Speedmaster CD 102 se dodává se čtyřmi až sedmi tiskovými věžemi. Ve společnosti LOGIK disponujeme variantami se čtyřmi, pěti a šesti šachtami pro odpovídající počet barev.

Řada Speedmaster CD 102 přináší zákazníkům nesporný užitek ve velmi nízkých nákladech na tisk, což je parametr, ve kterém patří mezi konkurencí ke špičce. Pro zákazníky z toho plyne nejpodstatnější benefit – nejnižší možná cena tisku. K té ostatně přispívají i další výše zmíněné parametry stroje a vzájemná zastupitelnost tří jednotek instalovaných ve společnosti LOGIK.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


NABÍZÍME SVOJE SLUŽBY, ABYCHOM TO VŠECHNO ZVLÁDLI

ofsetový a digitální tisk

NABÍZÍME SVOJE SLUŽBY, ABYCHOM TO VŠECHNO ZVLÁDLI

NAŠE KOMPLEXNÍ SLUŽBY Nabízíme návrh produktu, jeho vývoj, konstrukci, grafiku i tisk – zvládneme…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP