NABÍZÍME SVOJE SLUŽBY, ABYCHOM TO VŠECHNO ZVLÁDLI

ofsetový a digitální tisk

NABÍZÍME SVOJE SLUŽBY, ABYCHOM TO VŠECHNO ZVLÁDLI

NAŠE KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Nabízíme návrh produktu, jeho vývoj, konstrukci, grafiku i tisk – zvládneme digitální a ofsetový tisk i speciální služby typu digitálního UV tisku. Můžeme vám pomoci s tím, co je pro vás běžné, ale v dnešní „covidové“ době bohužel nedostupné.

NOVÉ OBALY VÝROBKŮ

Prodáváte produkt, který nyní nelze nabízet, protože není balený nebo současný obal není dostačující? Vytvoříme pro vás návrh obalu a nabízíme vám také jeho grafické zpracování.

POTŘEBUJETE SAMOLEPKY NEBO INFOGRAFIKU?

Vyrobíme pro vás podlahové samolepky pro označení bezpečného rozestupu, navrhneme pro vás grafiku bezpečnostních opatření pro vaši prodejnu, provozovnu, výrobnu či pobočku instituce.

NEBO JE TU NĚCO JINÉHO, S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Obraťte se na nás a #spolutozvládneme.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


Heidelberg Speedmaster CD 102

ofsetový a digitální tisk, tiskový stroj

Heidelberg Speedmaster CD 102

Hned tři stroje v tiskárně LOGIK pocházejí z německého univerzitního města Heidelberg, jehož…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP