LOGIK, blog

HLEDÁME NETRADIČNÍ ŘEŠENÍ

Značky, respektive jejich vlastníci, se stále více orientují na poznávání zákazníků a zvyšování jejich loajality. Komunikační kampaně jsou propracovanější a více personalizované. Je nutné pracovat s faktem, že zákazníci jsou stále více informovaní, dokážou se lépe orientovat a vnímat, respektive rozlišovat, nabízené benefity. 

Spotřebitelé chtějí zábavu spojenou se značkou, která je v souladu s jejich životním stylem a osobními preferencemi. Projekty jsou rafinovanější a pracují s analýzou trhu, chováním zákazníka a jeho hodnotovou mapou. Přestávají fungovat obecná řešení a vše je o nápadu a provedení.

Změn a vývoje jsme si vědomi i my. Snažíme se zákazníkům nabízet řešení na základě detailní specifikace projektu. Hledáme netradiční řešení, která naplno využijí naše možnosti. Do budoucna chceme jít ještě dál a nabízet našim zákazníkům široké portfolio doplňkových služeb, které souvisí s úspěšnou realizací projektů v oblasti komunikace značky a in-store designu. 

Chceme zákazníkům nabídnout nový přístup k řešení projektů. Změny jsou nastartovány a věříme, že vás potěší. Oslovit zákazníka a budovat jeho vztah ke značce – to je hlavní téma dne. 


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


Kalibrace barevnosti CTP

LOGIK

Kalibrace barevnosti CTP

Jedním ze základních požadavků na tisk bývá barevná stabilita – aby byl první vytisknutý arch…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP