tiskárna, postpress

JAK CO SVÁZAT?

STOLNÍ A NÁSTĚNNÉ KALENDÁŘE

Kapacita a technologické vybavení kalendářovny společnosti LOGIK umožňuje výrobu až 2 000 stolních nebo nástěnných kalendářů za hodinu. Provoz tak patří mezi největší ve střední Evropě. Díky tomu máte jistotu, že vaše kalendáře dorazí včas v dohodnutém termínu.

KATALOGY

Katalogy patří mezi nejpoužívanější nástroje prezentace produktové nabídky i v internetové době. Zákazník získá hodnotnou informaci, kterou si může odnést domů na později. Disponujeme kapacitou na výrobu katalogů i v největších objemech, v nejrůznějších podobách a z rozličných papírů.

KROUŽKOVÁ VAZBA

V roce 2014 jsme modernizovali technologii pro vazbu kovovou vinutou spirálou a kovovým hřebenem (twin-wire). Disponujeme nejmodernější technologií v oblasti kroužkové vazby. Oproti konkurenci nabízíme víc – dodáme vám kompletní projekt na klíč.

Jsme schopni nabídnout realizaci stolních i nástěnných kalendářů, diářů, bloků, firemních publikací a dalších tiskovin v libovolném rozsahu a krátkých termínech a za velmi atraktivních podmínek. LOGIK dodává všechny typy kroužkové vazby včetně skryté spirály, poloskryté spirály, spirály se dvěma háčky a dělené spirály.

KNIHY

Plně vybavená knihárna umožňuje společnosti LOGIK výrobu atraktivních knih a dalších publikací s vazbou V8 včetně zušlechtění publikací horkou ražbou a dalšími technikami.

ČASOPISY

Díky kompletnímu strojovému vybavení pro vazbu V1 a V2 a další zpracování tiskovin je společnost LOGIK spolehlivým partnerem při výrobě časopisů a dalších publikací, u nichž je kladen důraz nejen na vzhled, ale i na dodávku v požadovaných termínech.

SLUŽBY

Samotný tisk chápeme jako jednu součást řetězce výroby funkčního a efektivního řešení pro naše zákazníky. Součástí nabídky tiskárny LOGIK jsou tak i přípravné a návazné služby, které pro zákazníky zajišťují to nejpodstatnější – jistotu, že jejich tiskoviny budou připraveny v maximální možné míře tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky.

Proto nabízíme zákazníkům i služby reklamní agentury, která připraví koncept na základě definovaných cílů konkrétní realizace, vybere optimální tištěné nástroje, ale i další komunikační prostředky a zajistí co nejefektivnější nasazení komunikace.

Oddělení konstrukce navrhuje jednotlivé tištěné prvky tak, aby byly vždy unikátní z pohledu designu, funkční pro potřeby konkrétního nasazení a cenově efektivní. Navrhneme ideální řešení tvaru, designu i materiálu, stejně jako výrobní technologie. Naše grafické studio je připraveno navrhnout kreativní design s využitím design manuálů konkrétního zákazníka s ohledem na funkci připravované tiskoviny.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


TVAROVÝ VÝSEK A PERFORACE

technologie, postpress

TVAROVÝ VÝSEK A PERFORACE

TVAROVÝ VÝSEK Jedná se o klasickou technologii, která dává tiskovině konečnou podobu. Upravuje…

více ›

SLEPOTISK

technologie, postpress, obaly

SLEPOTISK

Prostřednictvím nejmodernějších metod zušlechťování zvýrazníme tiskoviny a obalový materiál…

více ›

TECHNOLOGIE TISKU

tiskárna

TECHNOLOGIE TISKU

RGB netiskneme! aneb proč se může váš leták lišit od náhledu na monitoru RGB je zkratkou…

více ›

KROUŽKOVÁ VAZBA

knižní vazba

KROUŽKOVÁ VAZBA

V roce 2014 jsme modernizovali technologii pro vazbu kovovou vinutou spirálou a kovovým hřebenem …

více ›

DIGITÁLNÍ TISK

tiskárna, tiskový stroj

DIGITÁLNÍ TISK

XEROX Color 1000, formát 330 × 488 mm Durst Rho P10 250 HS, formát až do šířky 2 500 mm ×…

více ›

KBA RAPIDA 164: NÁŠ NEJVĚTŠÍ DĚLNÍK

tiskárna, tiskový stroj, ofsetový tisk

KBA RAPIDA 164: NÁŠ NEJVĚTŠÍ DĚLNÍK

Formát B0+ patří mezi největší tiskové formáty v ofsetovém tisku. Nejenže na něj můžeme…

více ›

DURST RHO P10 250HS

tiskárna, tiskový stroj

DURST RHO P10 250HS

Nové možnosti tisku ve společnosti LOGIK Na počátku roku 2016 rozšířila početné řady našich…

více ›

NEBOJTE SE, MY TO SLEPÍME…

tiskárna, tiskový stroj, obaly

NEBOJTE SE, MY TO SLEPÍME…

Co všechno? Krabičky, lékovky, adventní kalendáře, digiboxy a další papírové a kartonové obaly.…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP