KRABIČKY JAKO EMENTÁL

krabičky

KRABIČKY JAKO EMENTÁL

LOGIK vyrábí sběrné obaly pro ekologický projekt ECOCHEESE. Unikátní krabičky pro zpětný odběr baterií mají jedinečné „děrované“ provedení a velmi bohulibou myšlenku.

ECOCHEESE je ekologický projekt, jehož ambicí je naučit rodiny i jednotlivce třídit použité baterie. ECOCHEESE je také atraktivní sběrná nádoba na vybité baterie, kterou zájemci obdrží v rámci České republiky zdarma do poštovní schránky.

Projekt spustila společnost ECOBAT roku 2011 a v tom samém roce získaly krabičky ECOCHEESE prestižní ocenění v soutěži Metro Zlatá pecka 2011 v kategorii obalového designu. Od té doby se kolekce ECOCHEESE rozrostla o nové velikosti a barvy sběrných nádob, kterých se již rozdalo přes 150 000 kusů. Standardní nabídku barevných variací sběrných nádob ECOCHEESE – modrou, růžovou a zelenou – doplňuje příležitostně nový design limitované edice. Aktuálně je to krabička ECOCHEESE s vodním motivem. Motiv vody, jehož autorem je talentovaný grafik Ivan Štindl, odkazuje k přírodnímu živlu, který může být právě nesprávnou manipulací s použitými bateriemi vážně znečištěn.

ECOBAT, s. r. o., provozovatel projektu ECOCHEESE, je organizace, která od roku 2002 zajišťuje zpětný odběr a recyklaci přenosných baterií a akumulátorů v České republice. Dlouhodobě se také aktivně podílí na zvyšování povědomí široké veřejnosti o problematice recyklace baterií. 

Zdroj: ecocheese.cz


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


JE TO KRABIČKA, NEBO KABELKA?

dárkové balení

JE TO KRABIČKA, NEBO KABELKA?

aneb blogerky dostaly originální dárek… Dárková balení svých produktů využívají výrobci nejen v…

více ›

JAK ZABALIT VÁNOCE?

dárkové balení, design

JAK ZABALIT VÁNOCE?

Zvažujete pro letošní Vánoce speciální vánoční balení vašich produktů? Nevíte, zda použít příbal…

více ›

24 DÁRKŮ NIVEA

adventní kalendář, konstrukce

24 DÁRKŮ NIVEA

Klient: Beiersdorf Po úspěšném pilotním projektu adventního kalendáře NIVEA v loňském roce se…

více ›

OBALY S VYŠŠÍ PŘIDANOU HODNOTOU JSOU IN

obaly

OBALY S VYŠŠÍ PŘIDANOU HODNOTOU JSOU IN

Renomovaná výzkumná agentura Smithers Pira vydala svou tradiční zprávu o stavu polygrafického…

více ›

Poznáte, že potřebujete redesign produktového obalu?

krabičky a obaly, design

Poznáte, že potřebujete redesign produktového obalu?

Obalový design je dnes stejně důležitý jako produkt. Jak ale poznáte, že se váš produkt bude lépe…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP