VYHRAJ KAŽDÝ DEN S LÍZÁTKY CHUPA CHUPS

agentura

VYHRAJ KAŽDÝ DEN S LÍZÁTKY CHUPA CHUPS

Zákazníkům společnosti LOGIK nabízíme kromě služeb tiskárny také servis v podobě přípravy kompletních BTL aktivit. V současné době startuje spotřebitelská soutěž pro značku Chupa Chups, kterou připravila naše interní reklamní a marketingová agentura.

Pro značku Chupa Chups jsme pro letošní léto připravili atraktivní spotřebitelskou soutěž zaměřenou na podporu prodeje cukrovinek. Soutěž na bázi spotřebitelské loterie probíhá od 1. 6. do 30. 7. 2016 na území České a Slovenské republiky. Smyslem soutěže je zviditelnit značku na trhu, budovat loajalitu u stávajících i nových zákazníků a v neposlední řadě zvýšit prodej produktů v nepředvídatelném letním období.

„Organizace spotřebitelské soutěže vyžaduje pečlivou přípravu, od legislativních požadavků až po důkladné poznání cílových skupin. Tyto činnosti ve společnosti LOGIK zajišťuje interní reklamní a marketingová agentura. Díky ní šetříme našim klientům čas i finanční prostředky, jelikož kampaň navrhujeme nejen na základě vlastního know-how v oblasti retailového trhu, ale i chování zákazníků a spotřebitelů,“ říká Miroslav Kozel z reklamní agentury společnosti LOGIK.

Doba ledová v létě

Soutěž je spojena s uvedením očekávané filmové novinky pro děti i dospělé „Doba ledová: Mamutí drcnutí“ na plátna kin. S vizuálem této série, která je celosvětově nejnavštěvovanějším filmem všech dob a u níž se očekává, že pátý díl pobaví stejně jako předchozí čtyři, se prolíná základní grafický koncept připravený pro tuto kampaň. Grafika soutěže je postavena na tajuplném vesmíru a zejména veverce Scrat, která vystupuje v roli průvodce soutěží. Scrat, snad nejoblíbenější postava celé filmové série, malé i velké zákazníky zaujme a vyvolá zájem o soutěž i o produkty Chupa Chups. 

Zapojení řetězců

Soutěžící se mohou do soutěže zapojit prostřednictvím formuláře vyplněného na speciálních microsites. Podmínkou účasti je zakoupení třech libovolných produktů Chupa Chups. Mechanika soutěže je nastavena tak, že každá dvacátá registrace do soutěže získá jednu z 1 045 cen spjatých s Dobou ledovou. Tato série filmů patří mezi nejúspěšnější merchandisingové značky ve filmovém průmyslu. Navíc každý den vyhraje jeden soutěžící hlavní výhru v podobě špičkového osmipalcového tabletu Lenovo Yoga Tab 3.

Zajímavým oživením soutěže je připravená série „podsoutěží“ jednotlivých obchodních řetězců, které svým zákazníkům nabízejí odměny navíc v podobě atraktivních dárkových předmětů značky Chupa Chups. Do této akce se v Čechách zapojily například řetězce COOP, Hruška nebo Flop a na Slovensku mimo jiné společnost Tesco. 

Kompletní realizace

Chupa Chups vnímáme jako výjimečnou značku na trhu cukrovinek. S tím jsme přistupovali k návrhu konceptu, přípravě grafiky pro POS materiály nebo tištěnou a online inzerci a také ke grafickému návrhu a realizaci microsite a samozřejmě i tiskové výroby. Zároveň celou soutěž kompletně spravujeme – od administrace výherců přes kontrolu nároků na výhru až po kompletaci výher a jejich distribuci. Do soutěže se můžete právě nyní zapojit i vy a vaše děti.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

agentura

POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

PRACUJEME PRO NEJVĚTŠÍ ZÁKAZNÍKY NA TRHU. PŘIDEJTE SE K NIM I VY Na počátku každé realizace…

více ›

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

agentura

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

Že dokážeme navrhnout a realizovat cokoliv ze světa tisku, to už určitě víte. Umíme toho ale…

více ›

BENU V NOVÉM HÁVU

agentura

BENU V NOVÉM HÁVU

Cílem projektu brandingu bylo vhodným způsobem navázat na nově budovaný komunikační koncept…

více ›

SPOLEČNOST LOGIK

agentura

SPOLEČNOST LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky. Máme rozsáhlé možnosti v…

více ›

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

agentura

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

Jaké jsou důvody, proč spolupráci se společností LOGIK volí už více než 15 procent firem ze…

více ›

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

event

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

Klient: Skanska Reality, a. s. V polovině června se společnost LOGIK podílela na organizaci…

více ›

DONUTY NA SNĚHU

event, case study

DONUTY NA SNĚHU

Klient: La Lorraine, a. s. Pro segment donutů jsme v letošní zimě připravili a kompletně…

více ›

LOGISTIKA není jen dodání zboží

logistika

LOGISTIKA není jen dodání zboží

Logistika je důležitým spojovacím článkem mezi výrobou a zákazníkem, představuje veškeré skladové…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP